Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Navštívili jsme Ostrava Beach Pro

Navštívili jsme Ostrava Beach Pro

10.6.2024

Naše volejbalistky ve čtvrtek 6. června 2024 navštívily světový beachvolejbalový turnaj nejvyšší kategorie J&T Banka Ostrava Beach Pro 2024 v areálu Dolních Vítkovic.
Obrovským zážitkem byly pro naše žákyně nejenom vynikající sportovní výkony na beachvolejbalových hřištích v podání nejlepších světových hráčů a hráček nebo perfektní sportovní atmosféra v hledišti, ale také možnost si zahrát na výborně připraveném beachvolejbalovém hřišti pro příchozí v areálu tohoto světového turnaje.
Věřím, že bezplatný vstup na J&T Banka Ostrava Beach Pro 2024 byl pro naše žákyně zaslouženou odměnou za reprezentaci školy ve sportovních soutěžích.
Za PK VZ a ZEM, Karel Koyš

Hodnotitelský průkaz 10.6.2024