Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Base Camp: Desková hra na ochranu klimatu

Base Camp: Desková hra na ochranu klimatu

21.5.2024

Síť drogerií DM v rámci iniciativy "Giving Friday" podpořila nový projekt Base Camp, deskovou hru zaměřenou na ochranu klimatu a řešení klimatických změn. Hru vyvinula organizace Tereza, která se věnuje klimatickému vzdělávání ve školách.
Herní dopoledne s Base Campem proběhlo za účasti žáků 1. a 2. ročníků napříč obory. Cílem hry bylo získat co nejvíce bodů prestiže správným zodpovězením otázek o klimatu a jeho změnách. Tento projekt nejenže informuje o důležitosti ochrany klimatu, ale také motivuje k aktivnímu zapojení do řešení klimatických problémů.
Mgr. Smejkalová, Mgr. Sedláčková

Školení učitelek odborného výcviku 16.5.2024