Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Zprávy z ekokroužku – spolupráce s Life Coala

Zprávy z ekokroužku – spolupráce s Life Coala

12.3.2024

Projekt: Učím o klimatu – Active Citizens: Chráníme klima!

I v letošním roce pokračuje spolupráce ekokroužku s organizací Life Coala při havířovském magistrátu. Proběhlo několik schůzek, na kterých byla dohodnuta spolupráce na dalších zajímavých projektech.
Jako první nás čeká 21. března účast na konferenci Zelená města – města budoucnosti o dopadech klimatických změn a jejich řešení, kde budeme nejen jako posluchači, ale byli jsme také přizváni jako pomocníci při organizace konference.
Kromě konference se rýsují i další příležitosti, jak se ve spolupráci s Life Coala zapojit do ekologických aktivit v rámci našeho města (spolupráce na přípravě ekolympiády, soutěž o nejlepší návrh revitalizace náměstí a další).
Spolupráce s Life Coala je pro nás velmi přínosná a věříme, že bude úspěšně pokračovat i do budoucna.

Mgr. Smejkalová, Mgr. Sedláčková

Přišly k nám děti ze školky 10.3.2024