Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Konverzační soutěž v angličtině

Konverzační soutěž v angličtině

1.2.2024

25. ledna se na naší škole již tradičně konala konverzační soutěž v anglickém jazyce. Přihlásilo se 23 žáků z různých ročníků a oborů.
Soutěž proběhla dvoukolově – v prvním kole museli soutěžící zvládnout poslechový test a devět nejlepších postoupilo do kola druhého.
Ve druhém kole si vylosovali jedno z témat, o kterém museli sami mluvit. Poté jim byly pokládány doplňující otázky.
Vítězi se stali:
1. místo Julie Sroková (L3.A)
2. místo Karolína Chowaniecová (L3.A)
3. místo Mikkel Babilonský (L3.A)
S prvním místem se pojí také postup do okresního kola soutěže, takže Julii budeme držet palce v dalším kole.
Vítězům gratulujeme, všem soutěžícím děkujeme za účast a věříme, že i příští rok bude o soutěž stejně velký zájem jako letos.

Mgr. Markéta Sedláčková, Mgr. Karin Marcin

Brněnské zrcadlo 2024 28.1.2024