Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vyhodnocení výtvarné a literární soutěže na téma Daring to stand out

Vyhodnocení výtvarné a literární soutěže na téma Daring to stand out

20.12.2023

V listopadu se žáci naší školy zúčastnili soutěže na téma Daring to stand out. Akce byla organizována Americkým centrem a byla určena pro studenty středních škol a gymnázií v Moravskoslezském kraji.
Soutěžní příspěvky bylo možno poslat ve 3. kategoriích:
a) výtvarné dílo
b) esej
c) výtvarné dílo s doprovodným textem.
Žáci naší školy zapojili do soutěže v poměrně velkém počtu:
Výtvarné dílo do soutěže poslaly Lucka Gatnarová z H2.A, Leona Klimánková z H2.A a Valérie Kladníčková z L3.A..
Esej do soutěže napsali David Čapka z L1.A, Ester Konečná z L3.A, Agáta Mráčková z L3.A a Julie Sroková rovněž z L3.A.
Výtvarné dílo s doprovodným textem do soutěže poslal Mikkel Babilonský z L3.A, a ten ve své kategorii zvítězil.
Gratulujeme k velkému úspěchu a všem účastníkům děkujeme za krásnou reprezentaci.
Ing. Petroncová Jana, PK Cizí jazyky

Profesní kvalifikace 18.12.2023