Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěšný vstup do letošní HLSŠ

Úspěšný vstup do letošní HLSŠ

25.9.2023

Dlouholetou tradici má v našem městě podpora středoškolského sportu v rámci soutěží Havířovské ligy základních a středních škol, kde si žáci základních a středních škol na území města Havířova poměřují své dovednosti na poli sportovním.
Naše škola se dlouhodobě aktivně zapojuje do Havířovské ligy nejenom účastí našich žáků v jednotlivých soutěžích, ale taky pořádáním sportovních klání pro žáky všech havířovských středních škol. Letos již tradičně pořádá naše škola Městské kolo ve futsalu dívek, které proběhne v prostorách Městské sportovní haly Slávie ve středu 19. října 2023, Městské kolo ve volejbale dívek opět na Městské sportovní hale Slávie 9. listopadu 2023 a konečně Městské kolo ve veslování na trenažéru chlapců i dívek, kdy žáky všech havířovských škol přivítáme v prostorách tělocvičny naší školy v prosinci 2023.
Přestože „Máme pestrý život“ a zdaleka nestíháme účast na všech soutěžích, našim žákům se daří pravidelně obsazovat v celkovém hodnocení Havířovské ligy medailová umístění. V loňském roce dosáhly naše dívky celkově v rámci všech havířovských škol na bronzové medaile.
I do letošní Havířovské ligy SŠ vstoupili naši žáci úspěšně.

V Městském kole přespolního běhu družstev obsadili naši chlapci těsně 4. místo a naše děvčata dosáhla na bronzové medaile.

V přespolním běhu nás letos reprezentovali:
SEZNAM ŽÁKYŇ – KATEGORIE D5:
1. Hejsková Eliška (L4.B)
2. Klimšová Žaneta (L2.B)
3. Dinhová Marie (L1.A)
4. Fehérová Barbora (L1.A)
5. Papoušková Klára (L1.B)
6. Tančiboková Ingrid (L1.B)

SEZNAM ŽÁKŮ – KATEGORIE H5:
1. Kaspar Nicolas (L4.B)
2. Kotas Ondřej (L3.A)
3. Krýsa Daniel (L3.A)
4. Franek Ondřej (L1.B)
5. Wunsch Daniel (H4.A)

Chtěl bych touto cestou poděkovat výše uvedeným žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy. Za kabinet TV, Karel Koyš.

„Projekt Havířovská liga středních škol“ je finančně podporována statutárním městem Havířov.

Sportovně turistický kurz 2023 Francie 25.9.2023

Vyhlášení výsledků řádných voleb do školské rady 25.9.2023