Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Navštívil nás americký diplomat

Navštívil nás americký diplomat

16.11.2022

V úterý 15. listopadu mezi nás zavítal americký diplomat v doprovodu zástupců amerického velvyslanectví v Praze. Interaktivní beseda se nesla ve velmi přátelském duchu. Usměvavý a energický diplomat se s námi podělil o své pracovní zkušenosti z diplomatických misí, nechyběly jeho dojmy z pobytu v ČR či přiblížení života Američanů.

Angličtinu si žáci procvičili rovněž prostřednictvím dotazů, na které "náš" diplomat odpovídal otevřeně s humorem a lehkostí, o čemž svědčí i slova žákyně třetího ročníku Pedagogického lycea Doroty Kameníkové: "Beseda s diplomatem byla zajímavá a zábavná, protože se s námi nebavil jen o těch diplomatických věcech, ale i o jeho osobním životě a měli jsme možnost jeho práci poznat i z jiného úhlu."

Benefiční módní přehlídka v KD Radost 16.11.2022

Adaptační kurz - pokračování 16.11.2022