Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Poslední zvonění a tradiční pyžamový volejbal

Poslední zvonění a tradiční pyžamový volejbal

28.4.2022

Dnes proběhlo poslední zvonění maturantů.
Jako obvykle to byl velký den s obrovskou dávkou zábavy, recese, občas slziček dojetí, smíchu a pohybu.
Závěrečné ročníky (L4.A, L4.B, K4.S, H4.A a K3.A) se rozloučily se školou a každá třída to pojala po svém. Všichni se skvěle bavili, jak vystupující, tak diváci.
Na závěr celého dopoledne se konal tradiční volejbal, kdy proti sobě stanuly maturující třídy a družstvo učitelů - ovšem v pyžamech.
Uzavírá se kapitola části našich žáků, zároveň se jim otevírá kapitola nová.
Budeme jim všem držet palce, aby zvládli zkoušky, co je v životě čekají. Nejdřív ty maturitní, případně závěrečné, pak ale přijdou zkoušky další, nejen školní.
Tak přejeme všem hodně síly, pevné nervy a... VY TO DÁTE!

Praktická maturita z dramatické výchovy L4.A + L4.B 28.4.2022

Webinář Matrix pro 1. ročník kadeřníků 26.4.2022