Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Konkurz na stáž v Portugalsku se blíží

Konkurz na stáž v Portugalsku se blíží

10.6.2021

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro život

Ti z vás, kteří studují kadeřnictví či kosmetiku, čtěte!
V pátek 18. 6. proběhne v 10:40 h na učebně č. 3 konkurz na měsíční stáž v Portugalsku.
Stáž se uskuteční v září 2021, zúčastní se celkem 12 žáků (6 kadeřníků a 6 kosmetiček). Odjedou pracovat do města Braga do skutečných kosmetických či kadeřnických salónů.
Konkurz je určen pro žáky všech ročníků.
Podmínky účasti pro všechny zájemce:
- odeslat motivační dopis v ČJ na adresu svarcova@stredniskola-sucha.cz
- absolvovat písemné zkoušení ze znalosti cizího jazyka
- absovovat pohovory, které proběhnout jak v mateřském, tak i v cizím jazyce
- odeslat portfolio svých prací
Zásadní roli také hrají sociální předpoklady, tzn. je důležité, aby žák byl schopen zodpovědného života v zahraničí, aby byl přátelský, průbojný, komunikativní, kreativní, nekonfliktní a trpělivý, protože bude pracovat s klienty salónů.

Úklid školy 9.6.2021

Změny v provozu školy od 8. června 2021 8.6.2021

Úspěchy v okresním i krajském kole SOČ 6.6.2021

První portugalský výlet - dlouhodobá stáž Erasmus+ (pedagogické lyceum) 6.6.2021