Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Upozornění na povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol

Upozornění na povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol

9.9.2020

Od 10. 9. 2020 je v celé ČR povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol – např. chodby a toalety. Roušky se nosit nemusí v učebnách, laboratoři nebo tělocvičně. Stejně tak se roušky nemusí nosit v kabinetech a jiných prostorech vymezených pro zaměstnance. Nicméně doporučuji v rámci možností v prostorech vyhrazených pro zaměstnance preventivní opatření aplikovat (zejména udržování vzdálenosti, větrání a případně nošení roušek).

Výše uvedené skutečnosti platí i pro rodiče žáků prvních ročníků, kteří přijdou na třídní schůzky a zákonné zástupce nezletilých žáků, kteří se dostaví k volbám do školské rady.

Mgr. Petr Szymeczek, ředitel

Zahraniční stáž pro kosmetičky a kadeřníky - Španělsko 14.9.2020