Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Jaro 2016 je plné zahraničních projektů

Jaro 2016 je plné zahraničních projektů

14.3.2016

Už za pár týdnů odletí skupina žáků oborů vzdělání Pedagogické lyceum a Sociální činnost do portugalského města Braga na zahraniční stáž v rámci projektu Erasmus+ v aktivitě KA1. Ve stejné době přiletí z finského města Pori do Česka dvě žákyně oboru Kosmetické služby, aby vykonávaly stáž na naší škole. Jejich pobyt bude trvat celý měsíc a z toho jeden týden tady s nimi stráví i učitelka, která přijede na tzv. stínování. Bude tedy přítomná v praktické i teoretické výuce. Finsko by se mohlo našim partnerem stát i v příštím roce, protože naše škola podala na konci ledna projekt v aktivitě KA1 pro obory Kosmetické služby a Kadeřník, který by se měl uskutečnit na jaře 2017 ve finském městě Jyväskylä.

Naše škola na akci Sportovec roku 10.3.2016

Výhra v soutěži Euroscola 10.3.2016