Speciální procedury

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Kadeřnické procedury

Brazilský keratin - přírodní narovnání vlasů

Brazilský keratin je čistě přírodní produkt. Je to nechemický přípravek obsahující keratin určený k regeneraci a tvarování vlasů, primárně k dlouhodobému narovnání vlasů. Brazilský keratin umožňuje narovnat vlasy bez poškození a bez změny jejich struktury, neobsahuje žádné chemické látky. Zanechává vlasy lesklé a jemné.

Keratinové ošetření je vratná aplikace. Po 3 - 4 měsících se zažehlený keratin vymyje a vlasy jsou v původním stavu jako před aplikací keratinu. Používáme klasický brazilský keratin, který neobsahuje formaldehyd, ale vonné složky, jako např. esenci čokolády.

Brazilský keratin je určen pro všechny, kteří chtějí mít:

• rovné vlasy nebo naopak tvarované vlasy
  • zdravé vlasy
  • lesklé vlasy

Je tedy určen převážně pro:

• kudrnaté vlasy, střapaté vlasy, krepaté vlasy
  • chemicky ošetřené vlasy - vlasy poškozené trvalou, melíry či barvou
  • suché vlasy, vlasy bez lesku
  • lze použít i na prodloužené vlasy

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů je spojování pravých nebo umělých vlasů s vlastními vlasy tak, aby došlo k přirozenému a nenápadnému splynutí a vznikl dojem, že se jedná o vlasy vlastní.

Techniky prodlužování vlasů:

• Keratin za tepla - tato metoda patří k nejoblíbenějším, protože vytváří velmi jemné, prakticky neznatelné spoje.
  • Metoda Double Hair - vlasové pásy, double hair je 9centimetrový pramen, aplikovaný pomocí keratinu. Jeden pramen nahrazuje 18 jednotlivých pramínků a je vyráběn ve třech vrstvách.
  • Tapex Premium - PU pásky. Oboustranné samolepící proužky.
  • Clip - in prodloužení - clip in neboli vlasy na sponkách.
  • Metoda Micro Ring - šetrný a rychlý způsob prodloužení a současného zahuštění. Prováděn za studena, bez chemického zásahu do vlasů.
  • Metoda Easy Ring - nejjednodušší a nejšetrnější metoda k vašim vlasům. Metoda se přidělává za studena a bez chemikálií pomocí malých kroužků.

Kosmetické procedury

Galvanická žehlička

Ošetření galvanickou žehličkou je velmi účinné a zároveň cenově dostupné. Využívá se jako doplněk každého kosmetického ošetření a jeho účinky jsou ihned viditelné. Slouží k osvěžení, cirkulaci a zpevnění pleti. Účinky jsou prokrvující, výživné, liftingové a očistné. Používá se na čištění, masáž a prohloubení účinku kosmetických masek a krémů.

Laser

Laserové ošetření pleti pomocí laseru a gelu od švýcarské firmy Medistelar GmbH je velmi účinné a viditelné. Hlavními účinky jsou čistění, revitalizace, zpevnění kožního povrchu, zmírnění profilu vrásek již vzniklých a spolehlivě zabrání vzniku nových, působí dokonale fyziologicky. Dále je účinný u mastné a aknózní pleti, u keloidních i normálních jizev, u onemocnění nehtů, popálenin a omrzlin, u poruch pigmentace, lišejů a oparů.

Ultrazvuková špachtle

Při kosmetickém ošetření využíváme účinku ultrazvuku pro šetrnější odstranění projevů mastné pleti.

P-Shine

Přírodní ošetření nehtů, Japonská manikúra, při níž se do přírodního nehtu zapracovává křemíková pasta a včelí mateří kašička. Nehet je vyživený a regenerovaný , využívá se jako léčebná kúra pro nehty.

Masáž očního okolí – mikromasáž

Jde o velmi oblíbenou proceduru, která má úžasné účinky nejen na vrásky v okolí očí, ale i na otoky očí, unavené oči, migrén a lymfatický systém. Pravidelné ošetření může ovlivnit i kvalitu zraku.

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
7. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ
ŠKOLNÍ TELEVIZE