Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vítězství ve studentské konferenci "Labyrintem ekonomie"

Vítězství ve studentské konferenci "Labyrintem ekonomie"

25.3.2014

Dne 18. března 2014 se studenti druhého ročníku pedagogického lycea a třetích ročníků sociální činnosti zúčastnili studentské vědecké konference „Labyrintem ekonomie “, kterou pořádala Hotelová škola a Obchodní akademie v Havířově. Studentské práce v letošním ročníku byly velmi zajímavé, různorodé a na vysoké úrovni. Obhajoba práce trvala přibližně 10 minut a rozsah práce byl stanoven na cca 20 stran. Naši studenti si vedli perfektně a výsledkem bylo třetí místo, které obsadily Jana Kyvalská a Lucie Byrtusová z pedagogického lycea. Jejich práce nesla název "Humanitární sbírky" a konzultantem byla Ing. Eva Janečková. Krásný úspěch zaznamenal opět Ján Žaludko z 3. ročníku sociální činnosti, který se svou prací "Principy zdanění", již konzultovala Ing.Yweta Drobčinská, obsadil 1. místo a sklidil velkou pochvalu za výborný ekonomický přehled.

Úspěch studentů ve vědomostní soutěži 20.3.2014

Naše kadeřnice a kosmetička patří opět k nejlepším v republice. 18.3.2014