Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naše kadeřnice a kosmetička patří opět k nejlepším v republice.

Naše kadeřnice a kosmetička patří opět k nejlepším v republice.

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

18.3.2014

S příchodem jara se každoročně v Praze pořádá mezinárodní veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu World of Beauty & Spa. Součástí dvoudenního programu je také soutěž v kadeřnických a kosmetických dovednostech, do níž postupují vítězové soutěže Kalibr cup pořádané v Lanškrouně. Protože jsme v této soutěži uspěli, měli jsme svá želízka v ohni i v pražském finále. V sobotu 15. března nás tedy reprezentovaly hned dvě mimořádně šikovné studentky. V účesové tvorbě na téma "Znamení zvěrokruhu" byla tvrdým oříškem pro své soupeřky studentka Věra Cehelníková z 2. ročníku oboru kadeřník s modelkou Janou Salamonovou a v make-upu na stejné téma excelovala Sabina Juránková, studentka 4. ročníku oboru kosmetička, s modelkou Michaelou Michejdovou. A jak soutěž dopadla? Naše kadeřnice obsadila 1. místo a kosmetička obsadila pozici stříbrnou! K nádhernému úspěchu oběma slečnám blahopřejeme!

Pozdravy z Finska 16.3.2014

Sportovec roku 2013 9.3.2014