Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch studentů ve vědomostní soutěži

Úspěch studentů ve vědomostní soutěži

20.3.2014

Naši žáci sklízejí jeden úspěch za druhým. Zatímco studentky oboru kosmetické služby a kadeřník přijely s trofejemi z Prahy, studenti 2. ročníku pedagogického lycea oslnili svými vědomostmi ve znalostní soutěži konané u příležitosti 70. výročí životické tragédie. Soutěž pořádal 19. března oblastní výbor Českého svazu bojovníků za svobodu v Karviné a statutární město Havířov ve středisku volného času Asterix. Náročného klání ve znalosti historie od událostí 2. světové války do konce 20. století se zúčastnilo 21 družstev. I přes velkou konkurenci se na dvou příčkách umístili právě naši studenti. Kristýna Veličková a Tereza Nytrová dosáhly na bronzové umístění a o stupínek výš skončili Tomáš Jindřich a Timea Pelková. Blahopřejeme!!!

Naše kadeřnice a kosmetička patří opět k nejlepším v republice. 18.3.2014

Pozdravy z Finska 16.3.2014