Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sportovec roku 2013

Sportovec roku 2013

9.3.2014

První březnový týden se Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě konala akce Sportovec roku 2013. Vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních klubů Moravskoslezského kraje uváděl Štěpán Škorpil, který v průběhu slavnostního večera představoval také řadu zajímavých hostů. Patřila k nim mladá česko-polská zpěvačka Ewa Farna se svou kapelou, zpěvák Patrik Kee, který při svém vystoupení předvedl nejen zpěv, ale i smyčcový nástroj Loopstation. Publikum ohromilo vystoupení skupiny Dae Men – dvou mužů, kteří předvádějí tzv. akrobacii ruku v ruce neboli silovou akrobacii. Seznam populárních osobností doplnil ještě herec, zpěvák a režisér Josef Laufer se svými českými a anglickými písněmi. U předávání cen vypomáhaly hostesky vybrané z řad studentek Střední školy, Havířov-Prostřední Suchá, př. org. Tento večer si všichni užili a my gratulujeme všem oceněným sportovcům.

4. ročník Valentýnské laťky 5.3.2014

Projekt Silesia v Polsku - Barevně i černobíle 5.3.2014