Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (1-10 z 223)

Školení učitelek odborného výcviku

16.5.2024

Ve středu 15. května se část učitelek odborného výcviku zúčastnila školení a zkoušek pro získání hodnotitelského průkazu v oboru kadeřník. Školení proběhlo na Střední škole Brno, Charbulova, pod vedením zkušeného lektora a kadeřníka Jana Špilara. Část školení byla zaměřena na teoretické vědomosti, novinky a trendy v oboru, v další části pak proběhlo skutečné hodnocení vytvořených účesů a střihů.

Návštěva výstavy Jaroslava Foglara

13.5.2024

V pátek 10. května žáci 2. ročníku kosmetických služeb navštívili výstavu Jaroslava Foglara.

Děláme radost seniorkám v Havířově

7.5.2024

Dne 6. 5. jsme se s žákyněmi třídy K3.A oboru kadeřník a K3.S oboru kosmetické služby zúčastnily akce pro seniory v domově důchodců Luna v Havířově. Dívky seniorky učesaly, nabarvily jim obočí, nalíčily a nalakovaly nehty. Byla to naše druhá návštěva, která v domově všechny potěšila a je domluvená další návštěva i v příštím školním roce.

UOV Michejdová Renáta
UOV Rymorzová Ivana

Hezký den pro seniorky z Karviné

5.5.2024

Ve čtvrtek 2. května jsme se zúčastnily s žákyněmi oboru kadeřník a kosmetické služby v Domově důchodců v Karviné zajímavé akce - dámské jízdy. Pomáhaly žákyně ze tříd K3. A a K2. S. Návštěva proběhla v příjemné domácké atmosféře. Děvčata upravila seniorkám vlasy, nalakovala nehty, nabarvila obočí a některé i nalíčila.
Jako obvykle jsme se už domluvily, že budeme návštěvu opakovat i v příštím školním roce.
Všichni byli moc spokojeni.
UOV Michejdová
UOV Rymorzová

Návštěva kadeřníka Edy - našeho bývalého žáka

3.5.2024

Ve čtvrtek 2 .5. nás na praxi navštívil náš absolvent oboru kadeřník Eduard Š.
Odprezentoval svou práci v kadeřnictví Klier a seznámil děvčata s pracovními podmínkami daného řetězce. Zároveň nám předvedl práci s fénem značky Dyson.
Žákyně měly možnost si práci s fénem a příslušnými nástavci vyzkoušet.

Kadeřnnická soutěž ve Frýdku

25.4.2024

Ve středu 24. 4. 2024 se Tereza Sosnová ze třídy K1.B zúčastnila soutěže odborných dovedností kadeřníků ve Frýdku-Místku.

Téma účesové tvorby bylo "Znamení zvěrokruhu a Živly přírody."

Naše škola se umístila na 3. místě s účesem „Oheň“.
Gratulujeme!

Seminář Primavera pro kosmetičky

23.4.2024

Lash lifting a laminace obočí je název odborného semináře firmy Primavera, který se uskutečnil 23. dubna na odloučeném pracovišti.
Byl určen žákyním oboru kosmetické služby.
Znalosti a dovednosti, které se dívky učily, byly velmi zajímavé a splňovaly všechny parametry současných trendů v úpravě obočí a řas.

Děláme radost v domově seniorů

21.4.2024

Dne 18. dubna se zúčastnily žákyně oborů kadeřník a kosmetické služby akce pro seniory v Domově seniorů Helios v Havířově.
Seniorky jsme učesaly, nalíčily, upravily jim nehty.
Nešlo však jen o krásu, ale rovněž o vzájemnou mezigenerační komunikaci, asertivitu a vstřícnost. Žákyně se tohoto úkolu zhostily na výbornou a akce měla u seniorek velký úspěch.
Děkujeme.

Zkoušky profesní kvalifikace duben 2024

21.4.2024

• Ve čtvrtek 18. dubna se na odloučeném pracovišti školy konaly zkoušky profesní kvalifikace oboru manikérka a nehtová designérka.
    Zkoušky se zúčastnily 3 zájemkyně a zkoušku vykonaly úspěšně.
    Gratulujeme!

Dubnové kadeřnické školení

12.4.2024

Ve čtvrtek 11. dubna se na odloučeném pracovišti školili naši budoucí kadeřníci.
Odborná trenérka firmy MJC Zlín žákům K3.B a K1.B předvedla laminaci a detox vlasů a vlasové pokožky. Také je seznámila s jednotlivými značkami barev, které tato firma na českém trhu nabízí.

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (1-10 z 223)