Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 (91-100 z 221)

Školní projekt PROMĚNA - třída K1.A, K3.S

15.6.2022

Žákyně oboru Kadeřník Karolína Amborska, Veronika Ciencialová a Lauren Hužvárů pod vedením učitelů odborného výcviku provedly změnu vizáže paní třídní učitelky Evy Janečkové.
Nejprve proběhla konzultace paní učitelky s učitelkou odborného výcviku Markétou Šplíchalovou a poté žákyně změnily barvu vlasů ze světlého odstínu na tmavší pomocí melírovací techniky. Dívky vytvořily střih ve tvaru podkovy a konečnou úpravu vlasů foukanou ondulací.
Žákyně oboru Kosmetické služby Simona Kunzová paní učitelce nabarvila obočí a vytvořila make-up, který krásně ladil s novým účesem.
Paní učitelka Eva Janečková i všichni, kteří se na proměně podíleli, byli výsledkem tohoto projektu velmi nadšeni.

Návštěva maskérny a vlásenkářské dílny

9.6.2022

Žáci K1.B navštívili vlásenkářskou dílnu a maskérnu v Divadle J. Myrona v Ostravě.
Velké poděkování patří paní vlásenkářce Oborákové, která se této práci věnuje s láskou a nadšením celý život. Našim žákům předvedla své dovednosti a trpělivě odpovídala na všechny dotazy. Do divadla se také přišel podívat Artur Šíma (žák 3. ročníku oboru Kadeřník), který by se v budoucnu rád věnoval vlásenkářskému oboru.

Dámská jízda v Karviné

27.5.2022

V Domově důchodců v Karviné byla pravá Dámská jízda!
Dnes, 27. 5., se žákyně K2.B Kučerová Denisa, Turoňová Kamila, Michalíková Barbora a K3.S Holičová Klára, Kuzová Simona a Podlesná Markéta se zúčastnily krásné akce pro seniorky v Domově důchodců a udělaly jim moc milý den.
Seniorky si jejich péči náramně užívaly.
Spolupráce Domova důchodců v Karviné se žákyněmi naší školy se stává krásnou tradicí.

Děti z mateřské školky na odloučeném pracovišti

20.5.2022

Dne 20.5. 2022 se k nám na odloučené pracoviště do kadeřnictví a kosmetiky přišly podívat děti z Mateřské školy Čelakovského v Havířově. Doprovázela je paní učitelka Březovská.
Naši žáci malým zákazníkům poskytovali různé kadeřnické úkony (kulmování, stříhání, gelování vlasů).
Někteří z malých návštěvníků se jednou určitě stanou velkými kadeřníky, a tak si sami vyzkoušeli práci s hřebenem.
Děti byly velmi šikovné, zvídavé a moc si to užily. Povídali jsme si s nimi o mytí vlasů a každodenním česání.

Děti na odloučeném pracovišti

14.5.2022

V pátek třináctého nás na odloučeném pracovišti navštívily děti z Mateřské školy Kosmonautů.
Paní učitelka je seznamuje s různými řemesly, a tak jim naši žáci oboru Kadeřník a Kosmetické služby předvedli, co se již naučili.
Děti se také podívaly na obsluhu zákazníků, žáci K2.S, K1.B a K2.B holčičkám nalakovali nehtíky, zapletli copánky, klukům vytvořili vlasový styling a nakonec všem věnovali vlastnoručně vyrobené dárečky.

Webinář Matrix pro 1. ročník kadeřníků

26.4.2022

Dne 26. 4. 2022 se žáci K1.B zúčastnili na odloučeném pracovišti webináře firmy Matrix.
Školení bylo zaměřeno na základy barvení, barevný kruh a produkty firmy Matrix.
Nové poznatky žáci brzy využijí při obsluze klientů.

Školení kadeřníků - 2. ročník

26.4.2022

Dne 26.4. proběhlo na odloučeném pracovišti školení kadeřníků z 2. ročníku.
Žáci se školili v novych technikách barvení a melirovani.
Toto školení, jehož organizátorem byla firma Bes, bylo pro žáky velmi přínosné.

1. místo v Brně - kadeřnictví

13.4.2022

Dne 12. 4. 2022 se vybraní žáci odloučeného pracoviště zúčastnili soutěže Brněnské zrcadlo.
Soutěžilo se v pánské kategorii na téma "COOL MAN".
V této disciplíně soutěžil BOREK MALINA a získal 4. místo. Modelem byl Jakub Vilčko.

Dámská kategorie byla na téma "CRAZY ÚČES".

Té se zúčastnila soutěžící EDITA BIĽOVÁ a umístila se také na 4. místě. Modelem byla Natálie Kupková.

Kategorie Účesová tvorba – cvičná hlava se nesla letos v tématu "SPOLEČENSKÝ ÚČES VE STYLU PUNKU".

Zde soutěžily dvě žákyně ZUZANA PLINTOVÁ a MARKÉTA PLINTOVÁ.
ZUZANA PLINTOVÁ se umístila na 1. místě.
MARKÉTA PLINTOVÁ se umístila na 6. místě.

Všem soutěžícím blahopřejeme.

1. místo v Brně - kosmetika

13.4.2022

Soutěže Brněnské zrcadlo se 12. 4. zůčastnili taky někteří žáci oboru Kosmetika.
Kosmetická kategorie měla zadáno téma "BOHYNĚ OLYMPU".
Naše žákyně NATÁLIE VLČKOVÁ se díky své zručnosti vyšplhala na 1. místo. Jako modelka zúročila své kvality Vanessa Kothánková.
Natálii moc gratulujeme!

Prodlužování řas

30.3.2022

Dne 28.3.2022 proběhl na odloučeném pracovišti školy seminář pro žáky 3. a 4. ročníků Kosmetických služeb „Prodlužování řas“.
Předmětem semináře byla metoda prodlužování „řasa na řasu“ vhodná k zahuštění a prodloužení vlastních řas. Žáci byli také seznámení s vhodným materiálem a jeho dostupností.

Seminář proběhl ve dvou fázích, teorie a praktický nácvik.

Strana 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 (91-100 z 221)