Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (61-70 z 221)

Líčení na tablo

11.2.2023

V pátek 10. února se na odloučeném pracovišti konala příprava žákyň zdravotní školy na fotografie pro tablo. Akce probíhala ve spolupráci s fotografkou Petrou Seifrtovou.

Dvojí zlato v soutěži Kalibr Cup!

11.2.2023

Ve čtvrtek 9. února jsme se zúčastnili mezinárodní soutěže Kalibr cup Lanškroun. Jde o klání v účesové tvorbě a fantazijním líčení. Letošní téma bylo Řecká bohyně.
Po náročném dni plném vůně líčidel a vlasových přípravků jsme slavili obrovský úspěch. Získali jsme totiž opět dvakrát zlato!
Kadeřnice Mariana Nicová a kosmetička Natálie Vlčková uchvátily porotu a spolu se svými modelkami obsadily krásná 1. místa.
Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy.

Ježíškovo přání splněno

9.2.2023

Ve čtvrtek 9. února se na odloučené pracoviště školy dostavila delegace z domova Alzheimer v Karviné - Darkově. Obyvatelka domova si totiž "k Ježíškovi" moc přála navštívit učňovské středisko budoucích kadeřníků. Sama je bývalá kadeřnice.
A tak se žáci 2. ročníku pod vedením učitelek odborného výcviku Rymorzové a Rzuchovské ženy ujali a přání jí splnili.
Seniorka podstoupila foukanou ondulaci a pak ji žáci pro prostorách odloučeného pracoviště provedli. Žáci 2. ročniku kosmetiky pod vedením učitelek Michejdové a Pospěchové provedli zákaznici masáž rukou.
Klientka Domova Alzheimer byla velice spokojena, že se jí splnilo Ježíškovo přání.

Novinka na OP - Kadeřník

9.2.2023

Na odloučeném pracovišti nabízíme naprostou novinku.
Jde o dámský účes, který vypadá nádherně.
Jsou to dva typy copů - cop vysoký s propletením kanekalonu a boxerský cop.
Neváhejte a přijďte, zapleteme copy i vám :)

Brněnské zrcadlo 2023 - dvakrát první místo!

1.2.2023

Ve čtvrtek 26. ledna jsme se zúčastnili již 8. ročníku regionální soutěže mladých kadeřníků a kosmetiček.
Zástupci z řad našich žáků opět dělali čest svému jménu a my z nich máme velikou radost.

Po náročné přípravě jsme dosáhli skvělých úspěchů v těchto kategoriích:
Cvičná hlava na téma: Společenský účes s nádechem Baroka a Rokoka
1. místo, soutěžící Erika Galiová, K2.A
Dekorativní kosmetika na téma: Indická princezna
1. místo, soutěžící Natálie Vlčková, K3.S
Pánská kategorie na téma: Pánský střih Elvis Presley
4. místo, soutěžící Kristýna Weissová, K3.B

Všem soutěžícím gratulujeme, jen tak dál!

Shadowing 2. den

26.1.2023

Včera jsme s hostující paní učitelkou Cziarnieckou a žáky K1.A v rámci projektu Erasmus+ navštívili Těšínské divadlo.
Exkurze byla zaměřena na výrobu vlásenkářských výrobků a jejich údržbu a na divadelní líčení. Paní Šeligová, která nás divadlem provázela, nám také vysvětlila a ukázala celý proces vzniku divadelního představení, od návrhů scény, kulis, kostýmů a loutek až po jejich dokončení a realizaci.
Exkurze se všem zúčastněným velmi líbila.

Stínování - shadowing

25.1.2023

V rámci projektu Stínování k nám z polské partnerské školy z Tychy přijela paní učitelka oboru Kadeřník a Kosmetické služby Malgorzata Cziarniecka.
Včerejší odpoledne strávila na odloučeném pracovišti. Tam si prohlédla provozovny a učebny oborů Kadeřník a Kosmetické služby a sledovala práci našich žáků.
Nakonec proběhla zajímavá beseda, při níž si paní Cziarniecka povídala s našimi budoucími kadeřníky z druhého ročníku. Vyprávěla jim především o Mistrovství světa v účesové tvorbě, kterého se na podzim zúčastnila a kde se jí ve dvou kategoriích podařilo získat první a druhé místo.

Školení firmy Medistellar

22.1.2023

16. ledna proběhlo na odloučeném pracovišti školení firmy Medistellar, na kterém se žáci třetího ročníku kosmetických služeb seznámili s ošetřením pleti laserovou technikou.

Soutěž kadeřníků a kosmetiček

19.12.2022

Na odloučeném pracovišti školy se v pátek 16.12. konala soutěž v kadeřnickém a kosmetickém oboru.
Účastníci byli šikovní, porota se dlouho radila, kdo by se měl umístit na předních místech. Nakonec rozhodna takto:
Kategorie líčení:
1.místo Vlčková Natálie
2. místo Černá Melánie
3. místo Kubalíková Jasmín
Kategorie účesů:
1. místo Nicová Mariana
2. místo Křižáková Sára
3.místo Natálie Sobková.

Výhercům gratulujeme!

Student a job

30.11.2022

Ve dnech 25. a 26. listopadu se škola podílela na akci "Student a JOB" v Ostravě na Černé louce.
Zúčastnili se žáci třídy K3.S a K3.B v oboru kadeřnic a kosmetiček, aby naši školu prezentovali.
Pro zájemce si žáci připravili zajímavý program, kadeřnice kulmovaly a vlasy a zaplétaly různé copy, kosmetičky líčily. My jsme jim zároveň odpovídali na všetečné dotazy týkající se školy.
Akce byla přínosná pro žáky i učitele.

Strana 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (61-70 z 221)