Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

19.12.2016

V prosinci proběhla na naší škole soutěž v anglickém jazyce, kdy studenti museli prokázat své znalosti v poslechu, práci s textem a především v konverzaci, když hovořili na předem nepřipravené téma. Soutěže se zúčastnili zástupci všech maturitních oborů i ročníků. Překvapením soutěže byla vysoká účast prvních a druhých ročníků a především schopnost některých se vyrovnat studentům vyšších ročníků, a v několika případech je dokonce zdolat.

Všichni zúčastnění prokázali, že cizí jazyk ovládají, ale konkurence byla veliká. Na stupně vítězů dosáhly tyto studentky:

1. místo: Kristýna Vavříková - L2.A
2. místo: Kateřina Lucáková - HK4.B
3. místo: Natálie Recká - K1.S

Všem zúčastněným děkujeme, vítězkám gratulujeme a budeme držet palce Kristýně Vavříkové, která nás bude reprezentovat v okresním kole konverzační soutěže.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Exkurze do výrobny obuvi 19.12.2016