Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Mikuláš ve školce

Mikuláš ve školce

12.12.2016

Počátek prosince patří tradičně oslavám svátku svatého Mikuláše. Hodné děti se nemohou dočkat a zlobivé se bojí, že dostanou jen uhlí a slupky od brambor. Všechny si ale trénují básničky a písničky, kterými by si získaly přímluvu hodného anděla u samotného Mikuláše a odradily tím čerta, aby si je odnesl s sebou v pytli. Ve skupinku andělů, čertů a vznešeného Mikuláše se 5. prosince proměnili žáci z H3.A (a jako výpomoc v roli Mikuláše jeden žák z L1.A) a navštívili děti z MŠ v Prostřední Suché s krátkou pohádkou a koledami a následně předali dětem tolik očekávané balíčky. Ty na oplátku tančily a recitovaly básničky a byly tak hodné, že naši čerti vůbec nemuseli strašit.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Máme nejlepší volejbalistky v Havířově 29.11.2016