Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Exkurze do výrobny obuvi

Exkurze do výrobny obuvi

19.12.2016

Minulý týden jsme s paní učitelkou Dagmar Bolkovou navštívili firmu Pegres obuv s.r.o. v Petřvaldu. Majitelka firmy paní Gřešová nás mile přivítala a udělala nám velmi zajímavou odbornou přednášku o výrobě obuvi, technologických postupech a také o vzniku firmy a jejím vývoji. Jako vítanou pozornost nám připravila materiály, které využijeme při teoretické výuce.

Poté jsme se přesunuli do dílen, kde jsme prakticky viděli, jak boty vznikají ve fázi od vysekávání až po hotový výrobek. Netušili jsme, kolikrát se různé díly musí vzít do ruky a že je na výrobě bot tolik ruční práce. Exkurze se nám moc líbila a nové poznatky jistě využijeme třeba při závěrečných zkouškách. Snad se paní učitelce podaří zařídit více takových exkurzí.

Třída P2.A – obor prodavač

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017