Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Český den proti rakovině

Český den proti rakovině

20.5.2014

Jako každý rok se i letos naši žáci zapojili do humanitární sbírky Český den proti rakovině, lidově zvané květinkový den. Žlutá květinka s modrou stužkou letos symbolizovala přispění na prevenci a výzkum rakoviny plic. Společně se symbolem lidé obdrželi také informační leták s výmluvným sloganem: Přestaňte kouřit, prodloužíte si život o deset let!

V ulicích měst tak kolemjdoucí mohli potkat někoho z dobrovolníků, kterým ani nepřízeň počasí nesebrala chuť k práci pro dobrou věc. Mezi dobrovolníky ve žlutém tričku byli i naši žáci 2. ročníku sociální činnosti, kterým se podařilo v Havířově získat částku 28 305 Kč, přičemž nejúspěšnější dvojicí byly Hana Sikorová a Tereza Kozielková. Sbírku ve městě pořádala onkologická organizace INNA spolu s Ligou proti rakovině a celkem se v Havířově podařilo vybrat 151 724 Kč.

Úspěch v soutěži Talent 2014 18.5.2014

Informace o připravované stáži v Portugalsku 16.5.2014