Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch v krajském kole Středoškolské odborné činnosti

Úspěch v krajském kole Středoškolské odborné činnosti

14.5.2014

Říká se, že třináctka není šťastné číslo, avšak našim studentům 13. květen přinesl velký úspěch. V tento den se na Vysoké škole báňské v Ostravě konalo krajské kolo studentské vědecké konference Středoškolská odborná činnost. Z okresního kola postoupilo hned dvanáct studentů naší školy a čtyři z nich slavili úspěch i včera v Ostravě.

První příčku a přímý postup do celostátního kola získala Andrea Smoloňová s prací na téma "Eutanázie" (konzultant Mgr. Kubátová), druhé místo ve své kategorii obsadil Petr Valsa s prací "Modifikace těla" (konzultant Mgr. Bojasová) a čeká ho licitování o postup do celostátního kola. Na třetí příčce skončily práce Sáry Kujelové "Vývojová dysfázie" (konzultant Mgr. Janská) a Venduly Rojíčkové "Sportovní aktivity zdravotně postižených" (konzultant Mgr. Kubátová).

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci a vítězům blahopřejeme!

Informace o připravované stáži v Portugalsku 16.5.2014

Jeden projekt končí, další nás možná čeká ... 15.5.2014