Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Galakoncert soutěže Talent 2014

Galakoncert soutěže Talent 2014

2.5.2014

V Havířově se opět bude vybírat nejtalentovanější zpěvák. Minulý měsíc proběhla první dvě vyřazovací kola soutěže Talent 2014, z něhož vzešla skupina finalistů ve čtyřech kategoriích. V pátek 16. května proběhne závěrečné galapředstavení všech finalistů, kteří budou bojovat o hlasy odborné poroty, v níž zasedne mimojiné několikanásobný vítěz soutěže Talent, finalista soutěže Hlas Československa a náš bývalý student Daniel Mrózek. V letošním ročníku máme také svá želízka v ohni. Z prvních dvou kol postoupily hned tři naše studentky, Michaela Nogolová a Renáta Bocková z 1. ročníku pedagogického lycea a Sára Pokorná z 1. ročníku sociální činnosti. Během slavnostního galapředstavení v Kulturním domě Petra Bezruče jim budou fandit obě třídy, v nichž děvčata studují.

Naše studentky můžete podpořit také na internetu. Na stránkách http://talent-havirov.cz probíhá hlasování veřejnosti a to až do předvečera finálového kola, tedy do 15. 5. 2014.

Informace o připravované stáži v Portugalsku 16.5.2014

Jeden projekt končí, další nás možná čeká ... 15.5.2014