Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den Země

7.5.2014

Koncem dubna probíhá na celém světě oslava Dne Země. K oslavám se připojila i naše škola – už ve čtvrtek 24. 4. se 2. ročníky oboru sociální činnost podílely na úklidu venkovních prostor v Prostřední Suché a v pátek 25. 4. se třída H1.B zúčastnila projekce dokumentárního filmu "Architekt odpadu" ve středisku volného času Asterix. Základní škola Frýdecká z Havířova uspořádala 25. a 26. dubna akci s názvem "Naučná stezka", které se zúčastnilo více než 750 dětí ze základních a mateřských škol. Naši žáci se také zapojili a sice jako organizátoři a asistenti na jednotlivých stanovištích. Celý den se velice vydařil, studenti i děti si oslavu svátku své planety opravdu užili a všichni se těší na další ročník.

Informace o připravované stáži v Portugalsku 16.5.2014

Jeden projekt končí, další nás možná čeká ... 15.5.2014