Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Studentská konference „Svět ekonomiky“

Studentská konference „Svět ekonomiky“

24.3.2014

V březnu se v informačním středisku naší školy sešli studenti, aby prezentovali své práce z oblasti ekonomiky, na studentské konferenci s názvem „Svět ekonomiky“. Všechny představené práce byly zajímavé a vystihovaly současné ekonomické problémy naší společnosti. Rozhodování poroty, složené z řad učitelů odborných předmětů ekonomických, bylo proto velmi náročné. Po zhodnocení podle předem daných kritérií vyhrála práce s názvem Humanitární sbírky v České republice studentek Lucie Byrtusové a Jany Kyvalské ze třídy L2.A. Na druhém místě se umístily dvě práce: Psí útulky v ekonomických číslech studentky Dominiky Baronové ze třídy H3.A a práce Jak nákladné je věnovat se hudbě studenta Ondřeje Kočího ze třídy L2.A. Třetí místo patří studentce Tereze Valoškové ze třídy H3.A za práci Zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Blahopřejeme!

Vítězství ve studentské konferenci "Labyrintem ekonomie" 25.3.2014

Přednáška o včelách a včelařství ve školní knihovně 25.3.2014