Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Jarní diskotéka s Help klubem

Jarní diskotéka s Help klubem

25.3.2014

Studentky pedagogického lycea a sociální činnosti z naší školy věnovaly své volné odpoledne dětem s postižením z Help klubu, ze zařízení Santé a ze speciálních tříd ZŠ Školní. Aby se zábava skutečně rozproudila, zorganizovaly pro ně diskotéku, kterou prokládaly uměleckým programem. Děti, jejich rodiče i asistenti byli nadšeni z pěveckého vystoupení Dominiky Baronové (H3.A) a Terezy Šteflíčkové (L2.A), na parket všechny vrátilo taneční umění Dariny Jachnické (H4.A) a bouřlivý potlesk pak vyvolalo účinkování se cvičeným pejskem Jany Glacové (H3.A). Moderátorkou celého odpoledne byla opět skvělá a vtipná Míša Kohoutková (H4.A). Studentky s dětmi tančily, soutěžily a povídaly si a celé odpoledne uteklo jako voda. Budeme se těšit na příště.

Vítězství ve studentské konferenci "Labyrintem ekonomie" 25.3.2014

Přednáška o včelách a včelařství ve školní knihovně 25.3.2014