Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Návštěva ze Slovinska

Návštěva ze Slovinska

30.1.2017

Minulý týden navštívili naši školu zástupci zahraniční školy s názvem Srednja frizerska šola Ljubljana. Škola je určena budoucím kadeřníkům a nachází se přímo v centru hlavního města Slovinska. V letošním roce podala škola žádost o mobilitu v rámci programu Erasmus+ a v případě jejího schválení vyšle na naši školu v roce 2018 čtyři žáky oboru kadeřník.
Její zástupci, paní Stanka Platiša Pogačnik a pan Igor Šajn, strávili v naší společnosti dva dny. Během nich jsme probrali detaily plánované stáže, představili jsme jim naši školu a možnosti kulturního vyžití žáků. Návštěva nahlédla do několika hodin, navštívila také odborný výcvik a udělala si výlet do Ostravy, kde je velice zaujala Dolní oblast Vítkovice.
Budeme doufat, že bude žádost úspěšná a v příštím roce nabídneme zázemí slovinským žákům.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Lyžařský kurz ve Vysokých Tatrách 30.1.2017