Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Lyžařský kurz ve Vysokých Tatrách

Lyžařský kurz ve Vysokých Tatrách

30.1.2017

Letošní zima hodně přeje všem formám lyžování. Proto se začátkem ledna vypravili žáci prvních ročníků na tradiční lyžařský výcvikový kurz, který se letos konal ve Vysokých Tatrách.
V průběhu kurzu jsme na lyžích a snowboardech prověřili všechny lyžařské svahy Tatranské Lomnice a Štrbského Plesa, relaxovali v akvaparku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši, navštívili ledový chrám a ledové sochy na Hrebienoku ve Starém Smokovci. Závěr kurzu jsme obohatili o lyžování v maskách v Tatranské Lomnici.
Sněhové podmínky byly výborné, počasí nám přálo, takže i přes drobná onemocnění, únavu a občasné pády se lyžařský výcvik vydařil, o čemž svědčí fakt, že se mnohým vůbec nechtělo domů. Už teď se těšíme na lyžařský kurz v příštím roce.
Za PK VZ a ZEM, Karel Koyš.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

MK SŠ ve veslování na trenažéru 24.1.2017