Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Návštěva Britského centra a Muzea hraček v Ostravě

Návštěva Britského centra a Muzea hraček v Ostravě

10.11.2016

První ročník pedagogického lycea se ve středu 9. listopadu vydal v mrazivém ránu do Městské knihovny v Ostravě. Sídlí zde Britské centrum, organizace zajišťující jazykové vzdělávání po celém světě. Žáci si přišli poslechnout, jaké možnosti toto centrum nabízí, prohlédli si spousty různých učebnic a knih a především dostali podrobné informace o cambridgeských jazykových zkouškách. Nyní vědí, k čemu slouží, co k jejich složení potřebují i v jakých jazykových úrovních je lze skládat.

Poté pokračovali na Masarykovo náměstí, kde se nachází Muzeum hraček. Zde si v zajímavé expozici s výrazným slovním doprovodem pana průvodce prohlídli historické hračky všeho druhu z různých období, vyslechli historii života Walta Disneyho a vzniku jeho postaviček a nezapomněli udělat i pár pěkných fotografií.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Podzimní Proměna 11.11.2016