Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Anglické divadelní představení

Anglické divadelní představení

3.11.2016

V úterý 1. listopadu se žákyně třetího ročníku pedagogického lycea zúčastnily divadelního představení v anglickém jazyce „The Sweet Sixties“. Jak už název napovídá, děj se odehrával v 60. letech minulého století a pojednával o starostech a radostech teenagerů v malém americkém městečku. Hru nastudovali studenti Gymnázia Olgy Havlové v Ostravě.

Ohlasy studentek:

Petra Vašková: „Představení se mi velmi líbilo, především tvůrčí zápal herců.“

Eliška Reichenbachová: „Představení bylo velmi povedené. Líbila se mi práce s kulisami a herecké výkony.“

Michaela Cutáková: „Představení mne velmi zaujalo a myslím, že může být dobrým zdrojem inspirace pro naši školní divadelní práci.“

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Podzimní Proměna 11.11.2016