Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Spelling Bee

Spelling Bee

3.11.2016

V pondělí 31. 10. 2016, jako každoročně, proběhla na naší škole tzv. spellingová soutěž pro studenty 1. a 2. ročníků. Studenti oborů pedagogické lyceum a sociální činnost se zúčastnili v hojném počtu. Soutěž se skládala ze dvou kol, přičemž v prvním kole studenti psali méně známá anglická slova podle diktátu. Do druhého kola se probojovalo 6 nejlepších studentek, které musely hláskovat zadaná slova. Nutno podotknout, že letošního ročníku se zúčastnili velmi nadaní angličtináři, kteří zvládli i slova poměrně neobvyklá. Úspěch v soutěži zaznamenala třída L2.A, jejíž studentky obsadily první tři místa.

1. místo - Kristýna Vavříková

2. místo - Basovníková Eliška

3. místo - Dužyková Eliška

Vítězkám gratulujeme a všem ostatním studentům děkujeme za účast.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Podzimní Proměna 11.11.2016