Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Divadelní představní v angličtině

Divadelní představní v angličtině

30.3.2016

Před velikonočními svátky navštívil 2. ročník pedagogického lycea divadelní představení v angličtině PETER BLACK – A NEW BEGINING. Herci z Divadelního centra ve Zlíně připravili poutavé představení o člověku z ulice, který začíná svou novou cestu za prací. Prochází sérií profesí a prací, při kterých podstupuje zkoušky vlastní osobnosti a vlastních možností.

Díky zábavnému zpracování a nasazení herců byli studenti vtaženi do děje a navíc si užili pocit, že rozumí cizojazyčné hře. Nejenže rozuměli, ale měli i možnost zdokonalit si znalost cizího jazyka a naučit se i nová slovíčka, k čemuž přispěla i práce s lexikálními, gramatickými i poslechovými materiály v elektronické podobě, jež divadelní centrum poskytlo studentům před představením k lepšímu pochopení záludností anglického jazyka.

Kurz prodlužování řas 30.3.2016

Ohlédnutí za charitativními sbírkami 22.3.2016