Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Soutěž prodavačů „Tvoříme pro radost jiných“

Soutěž prodavačů „Tvoříme pro radost jiných“

6.3.2015

Dne 5. 3. 2015 proběhla v Karviné soutěž s názvem „Tvoříme pro radost jiných“. Soutěže se zúčastnila dvoučlenná družstva prodavačů a obchodníků z různých škol Moravy a Slezska, mez nimiž figurovalo např. Střední odborné učiliště Dakol, s.r.o., Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, p. o., Albrechtova střední škola, Český Těšín, p. o., Střední škola techniky a služeb, Karviná, p. o., Střední odborné učiliště obchodní, Prostějov nebo SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek – Místek, p. o.

Témata soutěže byla tři, žáci si mohli vybrat mezi "Posezení nad knihou", "Barvy podzimu" a "Káva aneb Velké kouzlo malého zrnka". Úkolem žáků bylo na vybrané téma zabalit 2 dárkové předměty (krabice, láhev, váza, kniha apod.), aby balení co nejvíce vystihlo zvolené téma. Naše žákyně z 1. ročníku oboru prodavač, Hana Sezemská a Denisa Vápeníková, si zvolily téma „Barvy podzimu“.

Vytvořené balíčky měli žáci vystavit tak, aby co nejvíce zaujaly a vynikly všechny zajímavosti balení a ozdob, poté měli naaranžovat prezentaci vystihující vybrané téma.

Děkujeme našim žákům za reprezentaci školy a účast na soutěži!

Lyžařský výcvikový kurz 6.3.2015

Výsledky olympiády v českém jazyce a recitační soutěže 6.3.2015

70. výročí osvobození Československa si připomeneme velkolepým projektem 3.3.2015

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKYŇ VE SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH 3.3.2015