Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvikový kurz

6.3.2015

V únoru se žáci prvních ročníků vypravili do pohádkově zasněžených Jeseníků, kde se v malé vesničce Klepáčov konal lyžařský výcvikový kurz. Dva autobusy plné sportovních nadšenců vyvolaly radost hlavně u vlekařů, kteří měli pro žáky krásně připravené sjezdovky. Lyžařští začátečníci si přišli na své na dvou mírných svazích a ostřílení profíci zlepšovali svůj styl na dlouhé hlavní sjezdovce. Počasí jim rozhodně přálo a v posledních dnech se nad krajinou rozkládalo už jen azurové nebe a hřejivé slunce. Kromě každodenního lyžování se jedno odpoledne mohli zájemci zúčastnit také výletu na běžkách. Ukázalo se, že i ostřílení lyžaři mají do běžeckého stylu Gabriely Soukalové nebo Michala Šlesingra opravdu daleko a výlet se neobešel bez kuriózních pádů, které ale radost a nadšení rozhodně nekazily, ba naopak. Ostatní žáci se v době výletu pokoušeli o sochařská díla, jimiž se chtěli zapojit do akce Sněhuláci pro Afriku. Poslední den se na svazích proháněla hrůzostrašná individua, neboť žáci lyžovali v maskách a mnozí si zvolili hororový vzhled. Provozovatelé ubytovny si pak na večer připravili pro žáky skutečnou lahůdku - grilování pod širým nebem, které se společně s večerním bobováním stalo skvělou tečkou za povedeným lyžákem.

Výsledky olympiády v českém jazyce a recitační soutěže 6.3.2015

70. výročí osvobození Československa si připomeneme velkolepým projektem 3.3.2015

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKYŇ VE SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH 3.3.2015

Školní kolo soutěže Prodavač 2015 aneb ČESKÝ PRODAVAČ V EVROPSKÉ UNII 3.3.2015