Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Ekolympiáda

Ekolympiáda

30.4.2024

Projekt: Učím o klimatu – Active Citizens: Chráníme klima!

Přinášíme další zprávy o činnosti školního ekokroužku. Členové ekokroužku byli zástupci Městské knihovny Havířov a projektu Life Coala přizvání ke spolupráci při realizaci a organizaci již 22. ročníku ekolympiády, která se konala 17. dubna v pobočce Seifertova Městské knihovny Havířov.

Naši žáci pomohli při přípravě stanovišť a následně na nich vítali soutěžící a prováděli je soutěžními úkoly jako mentoři.

Účast na této akci našim žákům pomohla získat důležité dovednosti, jako je týmová spolupráce, komunikace a schopnost řešit problémy. Tato praxe jim poskytla cenné zkušenosti pro budoucí studium i práci.

Spolupráce s Městskou knihovnou Havířov je pro nás velmi přínosná. Věříme, že tato spolupráce bude pokračovat i nadále, což nám umožní společně pracovat na dalších zajímavých projektech.

Mgr. Smejkalová, Mgr. Sedláčková a členové ekokroužku (L1.A, L1.B, L2.A, L2.B, K1.S)

4. ročník Olympijské "60" 30.4.2024

Majáles 2024 29.4.2024