Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > 4. ročník Olympijské "60"

4. ročník Olympijské "60"

30.4.2024

Předmětová komise VZ a ZEM vyhodnotila již 4. ročník školní soutěže k 60. výročí vzniku naší školy – Olympijskou „60“. Jedná se o libovolné pohybové aktivity žáků v jejich volném čase. Odměnou pro žáky, kteří se v průběhu školního roku do soutěže zapojili, byl dobrý pocit, že v rámci zdravého životního stylu „něco pro sebe vykonali“. Jako příjemný bonus pro nejaktivnější jednotlivce a třídní kolektivy byly v rámci Posledního zvonění uděleny diplomy a sladké odměny.

NEJAKTIVNĚJŠÍ TŘÍDY SOUTĚŽE OLYMPIJSKÁ "60":
1. místo: Třída L3.A
2. místo: Třída K4.S
3. místo: Třída L1.B

NEJAKTIVNĚJŠÍ JEDNOTLIVCI SOUTĚŽE OLYMPIJSKÁ "60":
1. místo: Štefániková Karolína (L3.A)
2. místo: Swiatkowská Eliška (L3.A)
3. místo: Frydryšková Marcela (L1.B)
4. místo: Chrapková Janette (L3.A)
5. místo: Stuchlik Sandra (K4.S)

Závěrem chci touto cestou moc poděkovat všem žákům, kteří se aktivně zapojili do školní sportovní soutěže Olympijská "60". Věřím, že všichni účastníci soutěže mají dobrý pocit, že udělali něco pro své zdraví pohodu. Ještě jednou moc dík všem za aktivní zapojení do soutěže. Již teď se těším na 5. ročník Olympijské „60“ v příštím školním roce.
Za PK VZ a ZEM, Karel Koyš.

Majáles 2024 29.4.2024

Poslední zvonění 2024 29.4.2024