Logo STŘEDNÍ ŠKOLA
Střední škola,
Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace
Logo Moravskoslezský kraj

Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch v okresním kole orientačního běhu 2024

Úspěch v okresním kole orientačního běhu 2024

25.4.2024

Máme za sebou další úspěšnou reprezentaci našich žáků v okresním kole orientačního běhu!
Okresní kolo orientačního běhu, které pořádal společně sportovní klub Orientační běh Havířov a Asterix - středisko volného času Havířov, letos proběhlo ve čtvrtek 18. dubna 2024 v prostorách a okolí ZŠ Gorkého v Havířově.
Naše děvčata obsadila 2. místo, chlapci skončili na 5. místě a společný tým děvčat a chlapců se umístil na celkovém 3. místě a odvezl si bronzové medaile.