Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěšné pořadatelství Městského kola ve futsalu dívek v rámci Havířovské ligy středních škol

3.12.2023

Dlouholetou tradici má v našem městě podpora středoškolského sportu v rámci soutěží Havířovské ligy základních a středních škol. V Havířovské lize si žáci škol města Havířova poměřují své dovednosti na poli sportovním. Naše škola se aktivně do Havířovské ligy zapojuje nejen účastí našich žáků v jednotlivých soutěžích, ale taky pořádáním sportovních klání pro žáky všech havířovských středních škol. Letos již tradičně pořádala naše škola Městské kolo ve futsalu dívek, které proběhlo v prostorách Městské sportovní haly Slávie ve čtvrtek 28. listopadu 2023. Náš dívčí tým skončil na 3. místě a získal nejen bronzové medaile, ale i další body do celoroční soutěže Havířovské ligy středních škol pro tento školní rok 2023/2024.

Základ bronzového týmu tvořily tyto žákyně:

Přichystalová Nela /L4.A/
Hejsková Eliška /L4.B/
Šebestová Aneta /L4.B/
Valášková Pavlína /L4.B/
Fajkusová Vendula /L2.B/
Klimoszková Karolína /L2.B/
Klimšová Žaneta (L2.B)
Samiecová Tereza (L2.B)
Turoňová Karolína /L2.B/
Záchová Nikol /L2.B/
Kalužová Marie /L1.B/
Dudová Karolína /K2.A/

Rád bych touto cestou poděkoval všem našim fotbalistkám za úspěšnou reprezentaci školy na poli sportovním. Za kabinet TV, Karel Koyš.

„Projekt Havířovská liga středních škol“ je finančně podporována statutárním městem Havířov.

Divadlo Marie Antoinetta 1.12.2023

Zahraniční návštěva 30.11.2023