Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výběrové řízení na krátkodobou a dlouhodobou stáž v Irsku

Výběrové řízení na krátkodobou a dlouhodobou stáž v Irsku

Projekt: Erasmus+ Pracujeme v Evropě

Ve středu 13. prosince v 9:30 proběhne v informačním středisku (školní knihovna) výběrové řízení hned na 2 zahraniční stáže Erasmus+ Pracujeme v Evropě.

• Jedna z nich je KRÁTKODOBÁ – na jeden měsíc a bude probíhat v Irsku. Tato stáž je určena pro žáky oborů pedagogické lyceum a sociální činnost.
  • Druhá stáž je DLOUHODOBÁ, ta bude trvat celé 3 měsíce, bude probíhat zhruba od května do srpna 2024 v Irsku a je určena pro žáky oboru pedagogické lyceum. Dlouhodobé stáže se smí zúčastnit pouze plnoletí žáci.

Součástí výběrového řízení bude:
- test z anglického jazyka
- pohovor v angličtině i češtině
- motivační dopis (česky)
- portfolio her do mateřské školy
- portfolio aktivit pro seniory
Kritéria pro výběrové řízení

Zahraniční návštěva 30.11.2023