Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Konference Climate-Con 2023

Konference Climate-Con 2023

Projekt: Učím o klimatu – Active Citizens: Chráníme klima!

Ve středu 11. října se vybraní žáci 2. a 3. ročníku pedagogického lycea zúčastnili mezinárodní klimatické konference Climate-Con 2023, která se konala v polském Chořově.
Naše škola na konferenci byla pozvána zástupci organizace Life Coala, se kterou jsme začali spolupracovat díky loňskému projektu Active Citziens-Chráníme Klima.
Žáci měli možnost vybrat si panely o různých klimatických problémech a o možnostech, jak chránit klima. V neposlední řadě si mohli procvičit jazykové dovednosti, neboť konference byla z části tlumočena z polštiny do angličtiny.
Všichni jsme si konferenci moc užili a vrátili jsme se plní nových informací a nápadů pro práci v našem eko kroužku.

Mgr. Markéta Sedláčková a žáci L2.A a L3.A

"Nejlepší absolvent 2023" - ocenění našich absolventek Hospodářskou komorou ČR 24.10.2023

Přednáška VŠB TU Ostrava 15.10.2023

Úspěch v okresním kole basketbalu dívek 15.10.2023