Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přednáška VŠB TU Ostrava

Přednáška VŠB TU Ostrava

15.10.2023

Protože jsme se stali od 1. června 2023 Fakultní školou Hornicko – geologické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, proběhla 10. října v rámci spolupráce s Katedrou geologického inženýrství první akce pro naše žáky.
Jednalo se o přednášku prof. ing. Mariana Marschalka, Ph.D. v prostorách naší školy. Naši žáci se při ní seznámili se studijním programem Geovědní a montánní turismus, s jeho zaměřením, uplatněním v praxi a průběhem celého studia.
V průběhu měsíce listopadu chceme ve spolupráci pokračovat odbornou exkurzí pro naše žáky v prostorách partnerské Hornicko – geologické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, Katedry geologického inženýrství.

Předseda PK VZ a ZEM, Mgr. Karel Koyš.

"Nejlepší absolvent 2023" - ocenění našich absolventek Hospodářskou komorou ČR 24.10.2023

Potravinová sbírka 2023 13.10.2023

Žádost o poskytnutí neinvestičního účelového příspěvku 12.10.2023