Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Wolkrův Prostějov - úspěch v okresním kole

Wolkrův Prostějov - úspěch v okresním kole

19.3.2017

Na začátku března se v Karviné konalo okresní kolo tradiční recitační soutěže zvané Wolkerův Prostějov. Do slavného klání v uměleckém přednesu jsme vyslali hned dvě naše žákyně, Annu-Marii Slobodovou z L3.A a Gabrielu Witosovou z L1.B. Obě dívky přednášely dva texty, shodou okolností se obě rozhodly pro prózu. Ukázalo se, že jsme vybrali ty nejlepší kandidátky. Anna-Marie získala Cenu diváků a odborná porota ji zařadila na 2. příčku. Tento úspěch jí zajistil postup do krajského kola! Oběma děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k úspěchu!

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Mezinárodní setkání studentů v Evropském parlamentu ve Štrasburku 1.3.2017