Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > STK Chorvatsko

STK Chorvatsko

2.10.2016

I když už je školní rok v plném proudu, žáci posledního ročníku sociální činnosti a oboru kadeřník neustále vzpomínají na týdenní sportovně turistický kurz, který si užili v blízkosti prosluněného letoviska Trogir v Chorvatsku. Kromě koupání v moři a opalování na písčité i kamenité pláži nabízel krásný kemp Belvedere i vodní radovánky v osvětleném bazénu, který byl přístupný během celého dne. Milovníci zmrzliny si nenechali ujít časté návštěvy do místních stánků, které nabízely více než třicet druhů této mražené pochoutky. Pak rozhodně přišlo vhod zpěvňování těla pomocí jízdy na koloběžce nebo dlouhých procházek. Zatímco dny patřily převážně vodním radovánkám a míčovým sportům, večery byly ve znamení vycházek do okolí a historického Trogiru. Tam se žáci vyřádili v malých obchůdcích, stáncích se suvenýry i typických restauracích. Týden uběhl jako voda a všichni si jej náramně užili.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

3. ročník přátelského víceboje 3.10.2016