Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Připravujeme jazykový pobyt v Anglii

Připravujeme jazykový pobyt v Anglii

7.9.2015

Naší škole byl schválen projekt na sedmidenní jazykový pobyt 20 žáků v Anglii. Vybraní zájemci odcestují do anglické metropole, kde se budou vzdělávat na jazykové škole. Cesta, ubytování, pojištění jazykový kurz i strava budou hrazeny z dotace, kterou škola získala. Studenti si budou hradit pouze vstupné do historických památek, muzeí aj.

Žáci se totiž nebudou jen teoreticky vzdělávat, během pobytu poznají Londýn, prohlédnou si jeho dominanty, jako např. Tower, Buckingham Pallace, Big Ben, a vypraví se i na další zajímavá místa Anglie. Žáci budou bydlet v hostitelských rodinách, kde si mohou prakticky vyzkoušet, co se v hodinách anglického jazyka naučili.

Bližší informace o pobytu a o výběru žáků budou zveřejněny příští týden v aktualitách na stránkách školy. Pobyt se plánuje na říjen, popřípadě listopad 2015.

Výběr účastníků stáže v Portugalsku 7.9.2015

SPORTOVNĚ TURISTICKÝ KURZ NA OSTROVĚ ELBA 30.6.2015