Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Věk jí sluší 2023

Věk jí sluší 2023

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

5.11.2023

V pátek 3. listopadu se zúčastnily žákyně oborů kadeřník a kosmetické služby akce v denním stacionáři s názvem Věk jí sluší. Na akci se také podílely učitelky odborného výcviku paní Ráczová a Pospěchová.
Dívky se moc snažily, klientky stacionáře učesaly a krásně nalíčily pro focení do kalendáře. Výsledek byl úžasný, setkal se s obrovským úspěchem a velkou spokojeností všech. Ženy se cítily sebevědomě, krásnější a mladší. Jejich úsměvy nám dokazovaly, jak je naše práce přínosem. Denní stacionář měl akci připravenou na jedničku a dokonce jsme úspěch oslavily nealkoholickým šampaňským.

Beseda s kadeřnicí 1.11.2023

Volba povolání 2023 v Karviné 1.11.2023