Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Miniveletrh sociálních služeb v Českém Těšíně

Miniveletrh sociálních služeb v Českém Těšíně

8.10.2023

První říjnovou středu se třída H3.A za doprovodu p. uč. Smejkalové vydala do Českého Těšína na návštěvu Miniveletrhu sociálních služeb. Vystavujícími byla celá řada organizací, které poskytují sociální služby zejména seniorům, např. CHARITA Český Těšín, ALZHEIMER HOME Český Těšín, TICHÝ SVĚT, o. p. s., ANDĚL STRÁŽNÝ, z. ú., ADRA, o. p. s. apod.

Kromě spousty zajímavých informací o službách pro seniory si žáci odnesli i cenné zkušenosti např. s gerontooblekem, který simuluje zdravotní potíže u seniorů – omezený pohyb, nedoslýchavost, poruchy zraku apod., se znakovou řečí s neslyšícím člověkem, s přiložením AED u resuscitace či s použitím kompenzačních pomůcek při omezeném pohybu.

"Nejlepší absolvent 2023" - ocenění našich absolventek Hospodářskou komorou ČR 24.10.2023

Nejlepší čtenář 2022/2023 1.10.2023

Přípravná návštěva pro stáž v Irsku 29.9.2023

Bezplatné stravování ve školách pro I. pololetí školního roku 2023/2024 27.9.2023