Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den otevřených dveří Krajského úřadu MS kraje

Den otevřených dveří Krajského úřadu MS kraje

1.10.2017

Den české státnosti oslavili na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje nejen vyvěšením státní vlajky, ale také bohatým programem, který byl součástí Dne otevřených dveří. Návštěvníky čekala řada informací, aktivit, přednášek a také kulturní vystoupení, o které se postaraly naše žákyně. Dívky předvedly extravagantní modely doplněné o bodypainting, ukázaly originální pokrývky hlavy se zvířecími a květinovými motivy a na závěr vystoupila naše talentovaná zpěvačka Hanka Ožanová.

Úspěšnost přijetí našich absolventů na vysoké školy 1.10.2017

Adrenalinový sportovní kurz - Březová 1.10.2017