DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
12.12.2017 od 9,00 do 17,00 h
REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Dobrovolníci ze zahraničí na naší škole

Na konci června nám zpestřili výuku dva studenti ze zahraničí, a to Vincent z Francie a Nehir z Turecka. Tito mladí lidé k nám zavítali ze Základní školy Kapitána Jasioka, kde pobývali na roční stáži. Podělili se s námi o informace ze své spolupráce s Evropskou dobrovolnou službou (EDS), která umožňuje mladým lidem zapojit se individuálně nebo skupinově do dobrovolnických projektů realizovaných v zemích EU a v partnerských zemích. Zvláště zajímavé pak byly jejich zkušenosti s cestováním po světě, neopomněli však také zmínku o svých zemích a kultuře. Naši studenti odcházeli z přednášky s novými vědomostmi o dobrovolnické práci v Evropě a také si procvičili svou angličtinu v praxi.

[31.8.2017]

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
REKVALIFIKAČNÍ KURZY